אודות

אודות משרד עורך דין מקרקעין

קבוצת הראל עורכי דין נוסדה בשנת 1982 מאז ועד היום אנו מלווים אנשים בכל הנושאים המשפטיים הקשורים לחוקי מקרקעין במדינת ישראל. כל זאת תוך הקפדה על מתן יחס אישי וליווי צמוד בכל הליך, הענקה של מעטפת משפטית מלאה הכוללת בתוכה את הצרכים המשפטים לרבות שירותי נוטריון. 

אנו מלווים במשך עשרות שנים כבר מאות לקוחות נאמנים שבוחרים בנו בכל צורך בתחום המקרקעין. מתוך הקפדה ושמירה על מצוינות ליווי אישי וצמוד יחס הוגן ומחירים לכל כיס. אנו משרד עורכי הדין היחיד שגובה שכר טרחה הוגן הצמוד למחיר המינמום של לשכת עורכי הדין בישראל.

עורך דין בוריס הראל, בוגר תואר שני במשפטים מטעם האוניברסיטה העברית בהצטיינות, בעל הסמכת נוטריון וניסיון בתחום המקרקעין כבר מאז 1982.
בוריס הראל

למה דווקא אנחנו

תחום המקרקעין הוא תחום מסועף מאוד וכולל המון תתי סעיפים. כל תת סעיף כזה דורש התמחות מאוד ספציפית ומעמיקה. לכן, משרדינו כולל בתוכו עורכי דין המתמחים בכל סעיף בצורה מעמיקה. היתרון של משרידנו הוא היכולת להעניק לכם מעטפת משפטית מלאה שכוללת את כל מה שאתם צריכים במקום אחד. 

עורך דין מקרקעין הוא זה שדואג לכל הצרכים שלכם, במיוחד במקרים בהם מדובר על רכישת נכסים שלא פעם הם בסכומים גבוהים מאוד, מה שאומר שכל חייו של אדם מבחינה כלכלית יכולים להיות תלויים בייצוג והמקצועיות של עורך הדין המלווה אותו.